Kremacja zwłok Warszawa


Metoda pochówku jest wbrew pozorom dość częstym tematem rozmów między bliskimi. Jedną z nich jest kremacja zwłok. Coraz więcej osób deklaruje, że chciałoby, aby ich prochy spoczęły w urnie. Warto poruszać takie tematy, choć czasem bywają one trudne. Obserwujemy, że kremacja zwłok to już dość powszechna praktyka. Taka opcja pochówku bliskiej osoby wybierana jest z wielu powodów. Często jest to związane z poszanowaniem woli zmarłego, który uznał kremację za najbardziej odpowiednią formę pogrzebu. Wybór tego rodzaju pochówku podyktowany jest zarówno powodami religijnymi, jak i światopoglądowymi. Istotną kwestią jest też to, że koszt kremacji zwłok nie jest wyższy niż wydatek na tradycyjny pogrzeb.

Godny pochówek w Warszawie – usługi kremacji zwłok

Staramy się, aby – przy zachowaniu wysokiej jakości świadczenia – cena była dla Państwa jak najniższa. Oferujemy nie tylko kremacje zwłok, ale również pełną obsługę związaną z pożegnaniem zmarłego. Nasze usługi obejmują m.in. przygotowanie ceremonii, kwiatów oraz transportu osób uczestniczących w pogrzebie. Kremacja zwłok przeprowadzana jest w nowoczesnym piecu kremacyjnym.

Szeroki wybór urn i relikwiarzy w Warszawie

Posiadamy eleganckie urny o różnych kształtach oraz w rozmaitych kolorach. Niektóre egzemplarze pozbawione są Krzyża Świętego, dzięki czemu będą odpowiednie dla osób bez wyznania. W naszym zakładzie mogą Państwo wybrać urnę z drewna lub kamienia, a także innych materiałów. Decydując się na kremację zwłok, można zamówić pasujący relikwiarz, aby złożyć prochy bliskiej osoby w miejscu wyjątkowym dla rodziny. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z urnami, co może pomóc w wyborze odpowiedniego egzemplarza.