Kremacja zwłok


Kremacja zwłok to coraz powszechniej wybierana opcja pochówku bliskiej osoby – decydują się na nią tysiące rodzin w żałobie. Często jest to związane z poszanowaniem woli zmarłego, który uznał kremację za najbardziej odpowiednią formę pogrzebu. Wybór tego rodzaju pochówku podyktowany jest zarówno powodami religijnymi, jak i światopoglądowymi. Istotną kwestią jest też to, że koszt kremacji zwłok nie jest wyższy niż wydatek na tradycyjny pogrzeb.

Staramy się, aby – przy zachowaniu wysokiej jakości świadczenia usługi – cena była dla Państwa jak najniższa. Oferujemy nie tylko kremacje zwłok, ale również pełną obsługę związaną z pożegnaniem zmarłego. Nasze usługi obejmują m.in. przygotowanie ceremonii, kwiatów oraz transportu osób uczestniczących w pogrzebie. Kremacja zwłok przeprowadzana jest w nowoczesnym piecu kremacyjnym.

Urny i relikwiarze

Posiadamy eleganckie urny o różnych kształtach i kolorach. Niektóre egzemplarze pozbawione są Krzyża Świętego, dzięki czemu będą odpowiednie dla osób bez wyznania. W naszym zakładzie mogą Państwo wybrać urnę z drewna lub kamienia, a także innych materiałów. Decydując się na kremacje zwłok, można zamówić pasujący relikwiarz, aby złożyć prochy bliskiej osoby w miejscu wyjątkowym dla rodziny. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z urnami, co może pomóc w wyborze odpowiedniego egzemplarza.